Razne vesti iz grada

Tačno vreme u Kneza Miloša, svaki dan, po ceo dan…

2 Likes

A da mi oteramo bandu u zatvor i vratimo Studio B, a ubuduce da cuvamo ono sto je nase da ne bi morali svakih nekolioko godina da stvaramo nesto za buducu bandu koja otima gotovo i upropastava?

Ja sam dosta blizak tezi da je moguce napraviti medij koji je finansiran od strane gradjana, i kojim rukovode gradjani. Inicijativa Plan B za studio B je bila na tragu toga pre koju godinu

2 Likes

Moguće je s tim da postoji jasna i transparentna troškovna strana tog medija. Tipa platili to i to toliko i toliko. I može. I da zaboravi na finansiranje putem reklama. To je put u zavisnost.

1 Like

ama ljudi, pa to jeste studio B, bolje je povratiti svoje staro nego praviti novo za buduce bandite. Ukoliko se uspe u nameri da secikese odgovaraju za svoja zlodela i da se pokradeno vrati vise toga biti nece jer to podrazumeva uspostavu takvog sistema koji bi ubuduce onemogucio ovako nesto cega smo na zalost savremenici. U suprotnom napravice gradjani studio C a onda ga neko opet oteti. Jedino resenje je lustracija sa vracanjem imovine opljackanima…

Kažu na PPP:

Ima li neko informaciju šta je sa spomen eksponatom parnog valjka koji je bio izložen u Takovskoj ulici? Nadležni nisu ništa saopštili, a po forumima se priča da je završio u Smederevu kao staro gvožđe :frust:

Nije mi jasno kako nisam primetio, svaki dan ovuda prolazim… Jbt dal je moguće. Pa to stoji tu otkad sam imao 5 godina.

1 Like

Užas! Proćiću sutra pa javljam.

Prošao ja. Nema ga. Ni dugmići nisu ostali.

U ostalim vestima, kaže:

Uzgred, ako ne grešim, ostaci jednog amama postoje i na Adi Ciganliji.

Rasprodaja svega…

ne znam dal je za ovu temu, ali sns busevi bleje ugaseni u 27. marta, ne znam sto. zauzeli su traku vec 10ak minuta kolko sam ja tu stoje, ugaseni.

da odgovorim sebi na pitanje, 9 godina sns-a se slavilo na tasu, centar je bio paralisan. bio sam besan zbog toga, al sam se setio da je isto tako paralisan i kad ndb pravi protest, pa sam se malo smirio. :slight_smile:

3 Likes

Ovde je bolje pitanje kako su smeli tu da se zaustave, nije mesto za stajanje turistickih autobusa.

1 Like

znam, o tome pricam, bi sam zaprepascen. efektivno su tako jednu traku blokirali nekoliko sati, autobusi su samo stajali tu.

1 Like

Vezano i za #opendata

1 Like

@zbukvic @Stonexman da obrate pažnju

Video sam, B92 je preneo. Još jedna u nizu predizbornih žvaka za ludake. Čuj mene glasače SNS-a, ludake.

1 Like

Gde je tačno zamišljen tehnološki park?

Novogodišnja rasveta na Banjici u osam jutros i dalje uključena!

1 Like

Opet najava JPP za rasvetu
СВЕТЛИ ЧЕТИРИ ПУТА ЈЕФТИНИЈЕ: Месечно за расвету трошимо 1,08 милиона динара, а лане 4,06


Shared via Вечерње Новости Android app

1 Like

Ja slusam ovaj radio
https://www.radioaparat.com/

1 Like