Izborologija

Janković i Đilas o izborima: Da utvrdimo program i pobedimo

Nije vezano za izbore u Beogradu ali pokazuje stanje izbornih uslova u zemlji:

Meni ova “Izoborologija” dize pritisak. :chart_with_upwards_trend::face_with_head_bandage:
Moracu da je mutiram. :mute: :no_entry_sign:

2 Likes

sto?

ljudi, ovo su izbori za odbornike, nisu izbori za gradonacelnika. kad prodje sva ova buka mi cemo sesti sa njima i dogovarati se oko toga ko ce biti gradonacelnik. najgora stvar koju bi mogli uraditi jeste da rusimo taj most. ako udjemo u skupstinu, niko nece moci postati gradonacelnik bez naseg amina, a tada cemo biti u mogucnosti da nesto i zahtevamo. npr, ponistaje nekih ugovora, smene nekih ljudi, keep light, BNV, Vinca itd…

neka pricaju, opusteno. mi jurimo svoju pricu. ako se postavi pitanje o gradonacelniku odgovarajte kao fudbaleri, trenutno razmisljamo samo o sledecoj utakmici.

4 Likes

Nema ako udjemo u skupstinu vec kada udjemo u skupstinu☺

6 Likes

DS počinje da peca u našem prostoru, i to je ok. Ne treba da ih hejtujemo zbog toga već da ponudimo bolje. Mislim da to ne bi trebalo da bude teško jer koliko vidim ovaj plan za kulturu je pun opštih mjesta, lijepih želja i drugih demagoških ukrasa. Kladim se da mi možemo bolje, i da ih tu dobijemo džentlemski, kao igrači snukera. Usput i da pokažemo kako treba da izgleda predizborno nadmetanje.

Da li samo meni zvuči čudno namjera GG “Za naš Temerin” da učestvuje na lokalnim izborima u Beogradu?

2 Likes

Imas dve varijante. Ukoliko su autenticni likovi tesko da ce skupiti dovoljan broj potpisa, pa sebi dizu cenu kako bi se uklopili u nekakvu koaliciju. Ako su saradnici onda ce im SNS skupiti potpise.

Mislim da su ovi potpuno beznacajna ekipa koja postoj vec par godina nastala raznoraznim cepanjima i usitnjavanjima. Mislim da je ova Tolerancija ucestvovala u nekim kombinacijama sa Borkom na parlamentarnim pre par godina.

1 Like

10 Likes

Ne znam da li je ovde pravo mesto da pricamo o JELKI, ali mislim da se uklapa u temu. Dakle, stvarno!! Vrh, vrhova, pričam sinoć sa tastom o tome i zabezeknem se kada mi čovek prvo kaže “Ne verujem da je ta priča realna, niko ne može da misli da može da prodje sa takvom kradjom”, onda ide razrada “Znaš, ja NISAM gledao vesti ali TI moraš da obratiš pažnju ko ih prenosi i kako ih oakuje”!! Kažem imate izjavu gradonačelnika koji nevešto vadi fleke jer je uhvaćen na delu. I onda naravno ide introjektovani mega spin “Eh, ne može da krade ko Djilas koji je plaćao kilometar mosta 430.000evra”, itd da vas ne smaram dalje porodičnom dinamikom :slight_smile:
Mislim, stvarno moram negde da se izventiliram. Da ne pominjemo definiciju JAVNE rasprave o budzetu od strane gradonačelnika. Sa sve komentarom “ako postoji neki drugi oblik javne rasprave ja za njega ne znam”. Rodjače, upravo si imao bljesak iskrenosti, ne znaš, ne želiš da znaš, nije te briga, može ti se!

Dakle, ekipica je izgleda rešila da obrne igricu, ja nemam drugo objašnjenje. Hajde otvoreno da bahanališemo u predizboroj kampanji i pobedom da apsolutno zasenimo Overlorda :smiley:

P.S.
Darko Glavaš, mračni Pretorijanac iz senke, baj d vej Djilasov produkt, stoji kao operativac iza cele priče.
Možda ću sada reći nešto što ekipa iz NDB već zna, čuo sam od nekoliko ljudi da je dotični lično organizovao, nadgledao i vodio rušenje u Savamali.

Toliko za ovo javljanje, pozzz svima

3 Likes

Evo izvestaja sa twittera o hashtag-u #jelka.

4 Likes

BRAVO!!!

4 Likes

I izvestaj sa tvitera o hash tagu #ndmbgd :loudspeaker: :boom:

6 Likes

Svaka čast drugarima za munjevitu reakciju!
Brži smo od Balše :slight_smile:

Da nastavim moju tezu o obrtanju igrice. Ekipica odmah sklopi novi ugovor o dodatnoj novogodišnjoj rasveti sa istom firmom :smiley:

South park ovde ne bi imao šanse ni sezonu da sastavi :smiley:

2 Likes

“Većina opozicije je zaista skandalozna”, izjavio je gost Novog dana i dodao da on, kao jedinu kvalitativno razičitu opoziciju vidi pokret Ne da(vi)mo Beograd.

6 Likes