EDB orman + brojila

I po kom osnovu?boldovan tekst

Ne piše nigde i nije obavezno, al EDB savetuje da se potpiše ugovor o preuzimanju brojila i instalacija pošto u slučaju da se nešto desi, oni preuzimaju odgovornost i stanari nemaju ništa s tim i da ako postoji opasnost oni moraju da finansiraju i izvrše sve potrebne radove

1 Like

Nase muke se nastavljaju…
Danas se za malo zapalilo brojilo a sa njim i nas prastari EDB orman jer je poslovni prostor od 900m2 preopteretilo mrezu povezanu na mucenog njega i nase prastare instalacije.
Izaslo GS na teren i kazao hitno zovite EDB jer je ovo brojilo sumljivo, ne deluje da ga je EDB postavljalo. :open_mouth:

UPDATE
Zamenili brojilo koje se zagrejalo ali problem ostaje jer je ocigledno u pitanju preopterecenje nasih instalacija.
EDB poslao da se hitno potpise Ugovor, a prof upravnik odugovlaci i ne daje info sta je konkretno preduzeo. Ipak cemo morati zvati EDB i od njih saznati tacne info.
DA COVEK NE POVERUJE sta nam se desava! :open_mouth:

Samo da znate, ako vam je brojilo starije od 12 godina EDB mora da ga zameni besplatno. Proverite godinu na brojilu (sredina kutije na desno).

Predraze zahvaljujem se na odgovoru. Moram da priznam da mi je jedna stvar zapala za oko, zaista ne razumem komentar “ja sam tu situaciju resio, znaci nismo u identicnoj situaciji” ? Cemu isti komentar moze doprineti? Mislim da mu zaista tu nije mesto. No dobro, ne zameram Vam samo konstatujem. Misljenja sam da smo ovde da se pomazemo i nadam se da svi imaju takav stav. No da ne razvodnjavamo temu, da li potpisati ugovor sa EDB om ili ne u konačnom? Prednosti i mane? Hvala

Pozdrav Helena, odakle Vam ta informacija? Ja bih išao do EDB a pa samo da ne pucam iz prazne puške?
Hvala unapred,
pozdrav,
Vladimir

Od nadleznih u EDB sam dobila ovu info oko zamene brojila.