Problemi u radu

U ovom delu možete prijaviti probleme na koje ste naišli u radu platforme.

Ne znam da li je pravo mesto za ovo, ali mozda bi bilo bolje da kad se uđe u neku temu prvo što vidimo bude ipak prvi post. Kapiram da ima logike da prvo ide posledni ali nekako je neprirodno i tera te da skrolujes dole, a onda ti izadju ovi linkovi iz Savetujemo teme i zbuni se covek … ovo bi funkcionisalo da nema nista dole pa ti ne odvuce oko, ali ovako mislim da je bolje da se ovori strana na pocetak pa da se skroluje do poslednjih odgovora. …

1 Like

Svaki korisnik može da odredi kako sortira teme/kategorije.
U gornjem levom uglu iz padajućeg menija se bira ta opcija.

1 Like

A dobro mozda da promenimo defolt … zbunjujuce je, a nije lako ovladati podesavanjima odmah … ne uspeva mi da nadjem opste… mislim kapiram da cu doci do toga al sto ako moze defolt da bude sto jednostavniji

Možda bi na početku to bilo lakše, ali kad teme narastu na 10 strana, postaće konfuzno za stare korisnike. U svakom slučaju, svaki forum zahteva navikavanje i učenje kako se koristi, a to opet zahteva vreme. U tom smislu, nikad ovo neće biti toliko neposredno kao recimo facebook koji je svima lingua franca, ali ima prednosti. Pitanje je samo da li će uspeti da animira dovoljan broj ljudi da učestvuju. Ja sam blago optimističan.

1 Like