Koncert za dan oslobođenja Beograda - 20. oktobar

Ideja je da prošlogodišnji koncert na Trgu republike za Dan oslobođenja Beograda postane tradicionalni.
Ovo je sjajni prošlogodišnji plakat za koncert:

Pitanje - koga bi voleli da zovemo da svira/peva ove godine?

5 Likes

Možda Zaklonišče prepeva? https://www.youtube.com/watch?v=XbynhyCO1Z4

Voleo bih više repa domaćeg i inostranog:

  1. smoke opet
  2. prti opet
  3. lou benny aka bege fank da napravi atmosferu
  4. juice
  5. kiša metaka
  6. sick touch (mada ja volim mlatu, a onog drugog ne toliko tako da mi bilo strava i kad bih samo mlatu gledao)
  7. psihoaktiv trip (gledao uzivo, vrhunska zabava)
  8. bad copy

Od gitra bih voleo VVHILE i tako neke nojzere. Temple of smoke možda, oni nas vole.

Voleo bih i neki pankeraj. Samo ne znam koji. Replicunts bih voleo da vidim live ako to još postoji.

1 Like

Valjalo bi razmisljati i o bendovima koji privlace malo siru publiku i neke ciljne grupe do kojih ne dobacujemo sad. (ne, ne mislim na sinana sakica)

rundek.
rag n bone man.

3 Likes

zvonko bogdan
the killers

1 Like

meni je smoke bio mnogo dobar ali prti mi nije za ovakav dogadjaj, previše bezobraštine, i mnogo ljudi tako misli. možemo da probamo nekoliko različitih vrsta muzike npr smoke/bad copy-rep mkdsl/-elektro darkwood dub/bjesovi/kkn - alternativa mozda neki punk/hardcore, tipa goblini/eyesburn/direktori šta znam, možda neko zvonko bogdan level za one tradicionalnije :slight_smile:

2 Likes

Bajaga, Eva Braun, KKN, Artan Lili, SARS, sve sto vole mladi :smiley:

2 Likes

Dubioza kolektiv, SARS, Bajaga, možda Negativ?
Ali treba i nesto za starije…mozda neki DJ, pa da pušta raznu, normalnu muziku…ili dobar bend koji svira i tuđe pesme.

Bila bi jaka fora da bude neki bend / izvođač iz Hrvatske svakako.

1 Like

Rundek
Goblini
Repetitor
Jarboli
Smoke
Horkestar

4 Likes

potpisujem. mozda jos neki rep jedino, da ne ostane smoke.

A sta mislite da se vidimo sa ovim bendovima koji su bili prosle godine i da ih pitamo sta oni misle pa da nam možda preporuče i malo održimo kontakt sa ljudima, nismo se sa većinom ni čuli nakon koncerta …

Ja sam za to da odmah pitamo Rundeka, Gobline, Repetitor i Horkestar i da odatle krenemo i dodajemo ostale kad nas ovi odbiju ili prihvate … oko ovih smo imali vec slaganje, prosli put nisu mogli, lepo je za pocetak

6 Likes

ja mogu da kontaktiram borisa iz repetitora.

1 Like

Hajde da stavimo ovo na dnevni red sastanka i da ako se svi slazu samo krenemo da zovemo i vidjamo se sa ljudima, nema razloga da se ceka poslednji trenutak jer ce nam tada biti frka lovu da skupimo

Kako se to radi u francuskoj:

U Parizu održan koncert solidarnosti sa siromašnima

1 Like

Predlažem Hadžimanove. Sve generacije :slight_smile:

1 Like

Imate i punu podršku benda Ne Tamo, mi smo uvek za svirku, ako bude mesta.
Svirali smo prošle godine na Exitu i po susednim zemljama i imamo dosta angazovanih tekstova.

Diktator- https://www.youtube.com/watch?v=6oBQWQg7l_Y
-100 evra-https://www.youtube.com/watch?v=L2pAbrJxaDg
www.netamo.net

5 Likes

Arafaaaaaaaaaat :slight_smile:

Partibrejkersi ili Škrtice

2 Likes